Image

MOROCCANOIL NEMLENDİRİCİ ŞEKİLLENDİRME KREMİ

MOROCCANOIL HYDRATING STYLING CREAM

Tüm saç tipleri için

300 ml

75 ml Deneme Boyu

 

  • Yumuşak tutuş sağlar.
  • Yaratılan saç stilinde kalıcılık sağlar.
  • Saçı nemlendirir.
  • Saçta pürüzsüzlük sağlar.
  • Kabarma, elektriklenme ve nemin etkileriyle savaşır.

 

KULLANIM ŞEKLİ

En iyi sonuçları almak için saçı şampuanlayıp kremledikten sonra 1-2 pompa Nemlendirici Şekillendirme Kremi’ni, birkaç damla Moroccanoil Bakım Yağı’yla karıştırarak nemli saça uygulayın. Her zamanki gibi şekillendirin ve saçı doğal olarak kurumaya bırakın. Günlük kullanımda kabarma ve elektriklenmeyle savaşmak için kuru saça bezelye büyüklüğünde uygulanması gerekir. Saç şeklini tazelemek için az miktarda Moroccanoil Bakım Yağı’yla karıştırarak uygulayın. Ayrıca çok kalın, kontrol altına alınamayan veya kıvırcık saçları yatıştırmak ve nemlendirmek için 1-2 pompa Nemlendirici Şekillendirme Kremi’ni birkaç damla Moroccanoil Bakım Yağı ile karıştırarak uygulayın.

 

Temel İçerik

  • Argan Yağı: Saçın esnekliğini, yumuşaklığını ve kontrol edilebilirliğini geri kazandırmaya yardım eden yağ asitleri ve antioksidanlar açısından zengindir.
  • Behentrimonium Chloride: Antistatik (elektriklenmeye karşı etkili), yapılandırıcı bir maddedir.
  • Dimetikon: Kumdan doğal olarak elde edilen, kozmetikte kullanılan saf bir silikondur. Saçta yapışkan bir kalıntı bırakmadan saça yumuşak bir yüzey kazandıran hafif bir yağ görevini görür.

 

Nemlendirici Şekillendirme Kremi’ni piyasadaki benzer ürünlerden ayıran fark nedir?

Nemlendirici Şekillendirme Kremi, her biri düzgün, nemlenmiş ve elektriklenmeyen saçlar için zemin hazırlayar. Moroccanoil’e özel formülünde; antioksidan özelliği taşıyan argan yağı, antistatik madde ve ağırlık yapmayan silikonu bir araya getirir. Saç kurutma makinesiyle saçı kurutmadan önce Moroccanoil Bakım Yağı kullanıldığında, saçta ağırlık oluşmadan canlı ve hareketli görünen ipeksi ve düzgün saça kuaför mükemmel şekilde ulaşır.
top